Bora Oyuncak

Bora Oyuncak 2006 yılında, ülkemize sağlıklı oyuncaklar ithal etmek amacı ile kurulmuştur. Sektörde faaliyetlerini 10 senedir sürdürmektedir. Halen Amerika bazlı Safari Ltd. şirketinin Türkiye distribütörüdür. Sloganımız sağlıklı oyuncak, sağlıklı hayattır.

Garanti ve İade Koşulları

www.oyuncakvagonu.com sitesinden satın aldığınız tüm ürünler, üretici firmanın garantisi altındadır. Sitemiz, meydana gelen arızalardan sorumlu değildir.

Satın alınan ürünü iade etmek için ambalajından çıkartmadan (7 iş günü) içerisinde herhangi bir şekilde zarar vermeden ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı içeren dilekçe veya iade formu ile iade edebilirsiniz. Tahrip-bozulmaların meydana geldiği ürünler iade kapsamında değildir.

Kargo süresince üründe herhangi bir zararın oluşup-oluşmadığını Kargo görevlisinin yanında paketi açarak kontrol ediniz. Olası bir durumda ürünü teslim almadan iade edebilirsiniz. Kargo görevlisi gittikten sonra karşılaştığınız tahribatlar iade kapsamında değildir.

Satın alınan ürünlerde ambalajı açılmış, kullanılmış ya da herhangi bir şekilde zarar görmüş ürünler iade kapsamında değildir.

Kullanılan ürünün iadesi kabul edilmemekte olup, iade kapsamında olan ürünlerde ürünün kullanım bedeli müşteriden temin edilir.

Oyuncakvagonu. com sitemizden satın almış olduğunuz ürünleri iade ederken kullanılmamış olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi durumda üründe kullanım, bozulma gibi durumlar tespit edildiğinde ürün iadesi ve para iade edilmemektedir.

Yukarıda belirtilmiş olan şartlar dahilinde iade edilen ürünlerin kargo bedeli müşteriden temin edilmektedir.

Satın alınan ürünlerin ödemesinin “Havale” yöntemi ile yapılmış olması durumunda (2 iş günü) Kredi kartı ödemeleri ise (4 iş günü) içerisinde iade edilmektedir. “Kredi kartı” ödemelerinde gecikmelerin yaşanması çalıştığınız bankanın kredi kartı servisi ile alakalı olup Oyuncakvagonu.com mesul değildir.

İade Hazırlığı ve İadenin Onaylanması
– İade talebinizi iletişim sayfamızdan form, e-posta veya telefon yoluyla bize iletiniz.
– İadeniz öncelikle tarafımızca incelenir, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.
– İade edilecek ürünler ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderilir.

Ünvanı : Bora Oyuncak Tur.Mob.San.Ltd.Şti.
Adresi : Esenkent Mah.Reşneli Niyazi Sok. No:4/4 Esenyurt İSTANBUL
Telefon : (212) 438 30 77
Email: info@oyuncakvagonu.com