Bora Oyuncak

Bora Oyuncak 2006 yılında, ülkemize sağlıklı oyuncaklar ithal etmek amacı ile kurulmuştur. Sektörde faaliyetlerini 10 senedir sürdürmektedir. Halen Amerika bazlı Safari Ltd. şirketinin Türkiye distribütörüdür. Sloganımız sağlıklı oyuncak, sağlıklı hayattır.

Teslimat Koşulları

Sitemizden sipariş ettiğiniz tüm ürünler, anlaşmalı kargo firmalarıyla adresinize gönderilmektedir. Gönderilen ürünlerin ardından bilgilendirme amaçlı müşterilerimize tarafımızdan bir e-mail gönderilir. Sipariş edilen ürünler arasında stoklarımızda bulunmayan ürünlerle ilgili de aynı şekilde bilgi içerikli e-mail gönderilir.

Oyuncakvagonu.com sipariş edilen ürünleri “stokta olması durumunda” haftanın sadece “Çarşamba” günü anlaşmalı kargoya teslim eder. Stoklarımızda ürün bulunamama durumunda, Müşteri Hizmetleri departmanımız, müşteriye bilgi verir, ödenen paranın geri iadesi veya ürün değişikliği hakkını sunar.

Onaylanan siparişler, oyuncakvagonu.com tarafından sadece Çarşamba  saat 13.00 e kadar kargo firmasına teslim edilir. Ancak yaşanacak hava şartları ya da farklı durumlardan dolayı kargo firmasının gecikmesi durumu söz konusu olabilir.

Verilen siparişler sadece Çarşamba günleri kargoya verilmektedir. Cumartesi ve Pazar verilen siparişler bir sonraki haftanın Çarşamba  günü kargo firmasına teslim edilir. 20 Eylül’e kadar verilen siparişler 20 Eylül’de kargoya verilecektir.

Kampanyalar ya da aksi bir durum belirtilmediği sürece ürünlerin kargo ücreti alıcıya aittir. Şehir içi ve şehir dışı kargo ücretleri, 20 TL olarak belirtilmiş olup, alışveriş esnasında kargo ücreti tahsil edilmektedir. Kargo personellerinin ücret talep etmesi durumunda itiraz hakkınız saklıdır. Ayrıca 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Sipariş ettiğiniz ürünün, kargo bilgileri hakkında detayları öğrenmek için oyuncakvagonu.com web sitemizden “Müşteri Hesapları” bölümünden ulaşabilir ya da info@oyuncakvagonu.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Kargonuz elinize ulaştığında, kargo personelinin nezaretinde paketi açınız. Olası bir eksiklik ya da kırılma durumunda ürünü teslim almadan iade ediniz. Kargo görevlisinden teslim alıp kontrol etmediğiniz ürünlerin sorumluluğu müşteriye aittir.